ETS2: game day 53

Herný deň číslo 53 začína približne o 11:00 britského času bo vylodení sa z trajektu v meste Plymouth na juhozápade Británie. Pokračujem so zásielkou 18 ton jabĺk do mesta Swansea.

Nakoľko Plymouth je jedno z posledných troch neobjavených miest v Británii, trochu sa pomotám po meste a zastavím sa v servise, nakoľko na dokončenie zákazky stále ostáva cez 24 hodín. Na výjazde z mesta na diaľnicu M5 je v celom úseku obmedzenie na 30 mph kvôli staveným prácam.

Cesta po diaľniciach M5 s následným prechodom na M4 prebieha bez problémov, na tempomate mi stačí mať 75-80 km/h. Na fotke prejazd cez most Prince of Wales Bridge ktorý v reálnom svete spája mestá Bristol a Newport.

Do Pospedu v meste Swansea prichádzam s približne 20-hodinovým náskokom. Napriek tomu ma zoberú na vykládku. Po vyložení prijímam urgentnú zásielku do Cardiffu, čo je druhé z troch miest, ktoré zostalo objaviť. Presuniem sa na prázdno do spoločnosti Karfor, kde naložím 7,5 tonový kontajner s použitými plastmi.

Vychádzam späť na diaľnicu M4, podľa navigácie sú to približne 2 hodiny jazdy, na doručenie zostáva 4,5 hodiny.

Bez očakávania ďalších problémov sa spokojne rútim plnou rýchlosťou po M4ke, spokojne schádzam na prvý výjazd na Cardiff a keď už zídem pod výjazdový most, no čo sa nestane…. ?

Doplatil som na bug v hre, nakoľko výjazd v smere na Swansea bol označený policajným autom (ako to štandardne pri uzáverách býva) ale opačný výjazd (od Swansea) označený vôbec nebol. Keďže sa za mnou nahromadila kolóna áut cez celý výjazd, neostávalo mi nič iné, len vycúvať cez uzavretý zjazd späť na diaľnicu M4, vrátiť sa smerom na Swansea a niekde sa núdzovo otočiť (áno viem, nesmie sa to). Časový limit na zásielku dávno v ťahu ale tak čo už… Keď som opäť prechádzal okolo uzavretého zjazdu, všimol som si že AI autá si to spokojne pália cez uzáveru krížom cez policajné auto aj vrtuľník 😀 toto vývojárom trochu nevyšlo.

Nasratý a zmeškaný som sa okľukou cez Began Road dokotúľal do Cardiffu, kde začalo liať keďže prišla búrka. Po rýchlom zacúvaní na vykládku s pokutou skoro 1000 € za meškanie som sa previezol po nočnom upršanom Cardiffe a nakoľko prišiel čas povinnej prestávky, zaparkoval som to na hotel.

Najbližšie pokračujeme do posledného chýbajúceho mesta v rámci Veľkej Británie a to do Doveru. Tu už je možné že pôjdeme len tranzitom na trajekt do francúzskeho Calais a ďalej do kontinentálnej Európy.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *