an image

Vitajte!

Vážení návštevníci,

ďakujeme Vám za prejavenú priazeň. V súčasnosti je žiaľ prevádzka stránky dočasne zastavená. Čakáme na udelenie povolenia pre spracovávanie údajov od Železníc Slovenskej Republiky.

O približnom termíne opätovného spustenia do ostrej prevádzky Vás budeme priebežne informovať. Ďakujeme za pochopenie.


an image

Milí priatelia,

Ako sme už informovali na našich stránkach na Facebooku a Google+, sme v jednaní so železničnými spoločnosťami ohľadom získania legálneho prístupu k údajom o polohe a meškaní vlakov osobnej dopravy. Narazili sme však na problém financovania, nakoľko v súvislosti s udelením tohto povolenia sa spájajú určité poplatky. Nakoľko som stále študentom vysokej školy a predpokladané náklady na prevádzku na najbližší rok vo výške približne 230 € sú už nad moje možnosti (som schopný financovať približne 40 % tejto sumy), hľadáme dobrovoľných sponzorov ktorí by prispeli k znovu sprevádzkovaniu a ďalšiemu vývoju tejto stránky. Návštevnosť našej stránky dokazuje že projekt sa s rozširujúcimi sa možnosťami stával čím ďalej tým viac obľúbený a po zastavení prevádzky, ku ktorému došlo dňa 21. mája 2014, zaznamenala rapídny prepad.

Pevne veríme, že spoločnými silami dokážeme vrátiť a ďalej pozdvihnúť úroveň a obľúbenosť tejto stránky. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy meskanievlakov@gmail.com


Príspevky môžete v súčasnosti zasielať prostredníctvom darcovského účtu služby PayPal. UPOZORNENIE: darovanie je dobrovoľné v ľubovoľnej sume. Darovanú sumu nie je možné akýmkoľvek spôsobom vymáhať späť. Ďakujeme za pochopenie.

Stav účtu k 22.07.2014 01:30:

  • Počet darcov: 1
  • Celková darovaná suma: 3,30 €

Dnes sa o meškanie vlakov zaujímalo používateľov.

2011-2014 © jasejo web projects